RUSYA FEDERASYONU/FSB VE SABOTAJCILARLA YAPTIKLARI TEHLİKELİ İŞBİRLİĞİ

RUSYA FEDERASYONU/FSB VE SABOTAJCILARLA YAPTIKLARI TEHLİKELİ İŞBİRLİĞİ
O kadar çok uyarmamıza rağmen, halklarımızın en büyük düşmanları olduğunu bilmenize rağmen neden halen Hafıtze Muhammed gibi ikiyüzlü sabotajcıları kullanmaya devam ediyorsunuz?!
Düne kadar sırf sizden para koparmak adına halkına ihanet eden Hafıtze Muhammed gibi insanlık düşmanlarını kirli bir şekilde bize baskı kurmak ve güçlenip ayağa kalkmamızı engellemek için kullanıyordunuz. Bugün ise dünkü dünya yok artık. Dünya öyle bir hale geldi ki kitlelerin beyinlerini yıkayarak mankurtlaştırıp onlardan asimetrik savaşçılar devşirmek için verimli kaynaklar yaratabiliyorsunuz. Ülkeniz ne kadar güçlü olursa olsun asimetrik düşmanlarınızla başetmek hiç de kolay değil ve onları ideolojik olarak besleyip bunu geçinilebilecek bir geçim kapısı haline getirdiğinizde düşmanlarınıza az maliyetle ve de keyifle zarar verebiliyorsunuz.
Sayısı ister 6 milyon, ister 1 milyon olsun müthiş bir insan kapasitesi var Çerkeslerin asimetrik savaşa kaynaklık edebilecek. Tüm altyapı çalışmaları yapılmış ve pilot uygulamaları da denenmekte olan mankurtlaştırılmış bir proje var ortada. Klasik düşman Kabul ettiğiniz bizleri halen atlara atlayıp size saldıracak zannediyor olmalısınız ki halen klasik hendekler kazmakla meşgulsünüz atlarımızı engellemek için. Uyanın beyler. Bırakın Hafıtze gibi klasik enstrümanları. Onları artık tarihin çöplüğüne atın. Dünya şartları uzlaşmadığımızda felaketin her iki halkın da kapısını çalacağını bağıra bağıra söylüyor. Her iki halkı da felakete taşıyacak yangın başlamış durumda. Siz de halen Hafıtze gibi enstrümanları kullanma inadıyla ateşe benzin döküp yangını körüklüyorsunuz.
Bugün para için halkını satan Hafıtze ve türevleri sizi yarın büyük bir zevkle satacaklar. Size Çerkeslerin gerçek temsilcilerini öcü zannettiren ve vatansever Çerkesleri pasifize etmek için entrikalar çeviren ayrıca yaptıkları işlere sizi de inandıran bu insanlar sizden daha fazla para ödeyen ve daha büyük garantiler sağlayanlar çıktığında sizi satacaklar… Hayır, şu an zaten satıyorlar. Sizin adınıza çalıştıklarını sizin kulağınıza fısıldaya fısıldaya el altından almaya başladıkları parayla Kanjal gibi olayları, vatana dönenleri gizlice ispiyonlama olaylarını ve Türkiyede batının işbirlikçisi olan kurukafacı federasyonu şirin gösterip Çerkesyadaki insanların kafalarını bulandırma olayını ustaca organize etmeye başladılar. Haberiniz olsun.
Hiç bir aklı başındaki vatansever Çerkes zaten halklar çatışsın istemiyor. Rusya Federasyonu Çarlık Rusyası zamanında yapılan soykırım ve sürgünün sonucu olan Çerkes halkının geleceğe uzanamama sorununun çözümünü istiyor. Dilinin, kültürünün yaşamasını istiyor. Kırıp döküp, yok ederek kendisine alan açmak yerine alınteriyle yeniden vatan toprağında yaşama hakkı istiyor. Kolayına kaçıp vatan, millet diyerek kitleleri peşine takıp kişisel çıkarlar elde etmek istemiyor. Unutmayın beyler, insanların öfkeleri kolay organize edilir ve öfkeden şiddet doğar. Yeni bir düşmanlık bizlere felaket getirir. Bu düşmanlık Çerkes ve Ruslar dışında herkesin işine yarar. Siz bütün ekonomik kaynaklarınızı ve insanlarınızı kaybederken biz de insanımızı ve geleceğimizi kaybederiz.
Beyler, kulaklarınıza fısıldayanlar iyi niyetli değil. Bir kereliğine de bizim bağıra bağıra söylediklerimizi duyun. Yarın çok geç olacak. Bizi bir kez gerçekten anlarsanız artık düşmanlarımızın ortak olduğunu siz de anlayacak ve o size fısıldayanları yok edeceksiniz. Buyurun biz ortadayız. Sesizimle ve gerçekle. Saklanmıyoruz ve saklamıyoruz.
Marguş Vezir
07.11.2018
22:22

ЗэбгырывгъэкI /Paylaşın /Share

Bir cevap yazın