AYI DERİN UYKUDA

...

AYI DERİN UYKUDA
Rusya Federasyonu diyasporadaki Çerkes halkının asimilasyonunu büyük bir hazla izlemekte ve bunu alkışlamaktadır.
Çerkeslerin asimilasyonunun hızlı bir şekilde tamamlanması global bir projedir. Özünü koruyan bir halkı manipüle edip onlardan asimetrik müttefikler yaratıp ölüme yollayamazsınız. Manipüle olmuş ve mutantlaşmış bir halktan istediğiniz mankurt canavarı yaratabilirsiniz.
Çerkes halkı yeterince asimile edilince ve toplumsal refleksleri bozulunca sahaya inilecek ve terminatör asimetrik savaşçılar yetiştirilecek. RF bu unsurları hiçbir zaman yenemeyecek sahada Rus halkı da yaşadığı için bölgeyi istediği gibi dümdüz edip sahayı temizleyemeyecek, ekonomik olarak istikrarsızlık için çok ağır bedeller ödeyerek sarsılacaktır.
RF şu an rakiplerinin radikal dinci gruplarına karşı kendi kontrollü dincilerini yetiştirip bölgeyi kontrol edebileceği saplantısındadır. Kontrollü terör yaratıp bu terörü bastırıp yarattığı korkuyla hakimiyetini sürdürmek gizli bir devlet politikasıdır. Ruslar yanlış politikayla zaman kaybederken rakipleri yukarıda belirtilen projeyi uygulamaktadır.
RF asimile olmamış Çerkesleri mumla aratacaktır gerçek bir istikrar için eğer Çerkes sorununu çözmezse. Ayı uyandığında ayının habitatı yaşanamaz halde olacaktır.
Vezir Marguş
5.9.2023

Bir cevap yazın